Vitrifiye Uygulamaları

Home \ Altyapı Hizmetleri \ Vitrifiye Uygulamaları

Vitrifiye kelime anlamı olarak camlaşmış, camsı anlamına gelmektedir.

Bu kelime inşaat sektöründe kullanılmakta olup; Lavabo, Tuvalet Taşı, Klozet, Küvet, Duş Teknesi gibi genelde seramik olan ürünlerin tamamının adına vitrifiye denir.

Hayatımızın en önemli parçası olan suyu bize ulaştıran, özellikle mutfak, banyo ve lavabo gibi suya en çok ihtiyaç duyulan yerlerde görülen armatürler, son zamanlarda ileri teknoloji oldukça da kullanışlı modelleriyle aynı zamanda estetik bir görselliğe de sahip.

Armatürler, genel olarak herkesin bildiği ismiyle musluklar, oynar, tek ve çift başlıklı olabilmektedir ve tuvalet musluğu, taharet musluğu, çamaşır-bulaşık makinesi musluğu, bahçe musluğu, lavabo musluğu, eviye musluğu, bide musluğu  gibi çeşitleri vardır.

Evinin her köşesine değer veren ve modern, şık bir görüntüyü arzulayan kişiler armatür tercihi yaparken yeni nesil olanları tercih ederler.

Dizaynı ile dikkat çeken bu modeller mutfak ya da banyonun tasarımına uygun olarak üretilmekte, açma kapamadan armatürün şekline kadar her bir detayında modern bir çizgi taşımaktadır.

Evde kullanılanların yanı sıra armatürlere sanayi bölgelerinde, iş yerlerinde, toplu yaşam alanları olan alışveriş merkezi, hastane, AVM tarzı kapalı alanlarda da ihtiyaç duyulur.

Çözüm Altyapı ve Sıhhi Tesisat firması olarak; banyo ve mutfaklarınızda kulandığınız armatürlerin takılması, arıza sonrası tamiri ve değiştirilmesi veya yenilenmesi hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız.

Öne Çıkan Hizmetler