Fayans ve Kalebodur Tadilatı

Home \ Altyapı Hizmetleri \ Fayans ve Kalebodur Tadilatı

Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.

Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada iş yerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Fayans ; Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.

Evinizin banyo, mutfak ve lavabo kısımlarına uygulanabilecek Çözüm Altyapı ve Sıhhi Tesisat Hizmetleri firmasının ekonomik ve kaliteli hizmetlerinden biri olan Fayans ve Granit, uzman ve işini bilen eğitimli ustalarımız tarafından sunulmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Çözüm Altyapı ve Sıhhi Tesisat  olarak en uygun en şık ,en güncel kale bodur ve fayans modellerini mutfak ve banyolarını’da güvenilir ustalarımız tarafında uygulaması yapılır..

Fayans ve Granit hizmetinde fiyat metre kareye göre hesaplanmaktadır. Geniş ürün kataloğumuzdan sizlere uygun desene sahip Fayans ve Graniti seçebilirsiniz. Amacımız müşteri portöfümüzü genişletmek ve daha geniş kitlelere hitap etmektir.

Çözüm Altyapı ve Sıhhi Tesisatın konusunda uzman kadrosu tarafından sunulan Fayans ve Granit uygulama hizmetlerinden faydalanmak için iletişim adreslerimiz aracılığıyla bizlere ulaşınız.

Öne Çıkan Hizmetler