HAKKIMIZDA

Home \ HAKKIMIZDA

SON TEKNOLOJİ EKİPMAN

Kanal ve gider açma, Sıhhı tesisat tamir,bakım ve döşeme,fayans kalebodur yapımı ve benzeri altyapı hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile çalışarak yapmaktayız.

ALANINDA UZMAN PERSONEL

Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe konusunda uzman ve tecrübeli personeliyle sizlere hizmet vermektedir.

EKONOMİK HİZMET

Her türlü alt yapı,sıhhi tesisat tamir ve bakım sorununa son teknoloji ekipmanlar ve uzman personelimiz ile müdahale ederek cazip fiyatlar ve kaliteli hizmeti ile Çözüm Ortağı olmaktadir.

7/24 KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Bina ve inşaatların Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi alt yapı,sıhhi tesisat tamir ve bakım sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 hizmet talep edebilirsiniz

Çözüm YAPI

Altyapı ve Sıhhi Tesisat Tamir,Bakım ve Döşeme Hizmetleri

Bursa Çözüm Tesisat ilk olarak 1997 yılında Bursa da açılmış ve Su tesisat tamir bakım ve satışı olarak ile iş hayatına başlamıştır.  Firmamız Kanalizasyon temizleme, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi altyapı tesisat hizmetleri ile sektöründe tecrübe ve kaliteyle sizlere hizmet vermektedir.

Zaman içerisinde gelişen teknoloji ile hızla gelişmesine ayak uyduran firmamız daha iyi bir hizmet kalitesi için 2010 yılından itibaren elektronik cihazlar almaya ve cihazlarını güncel kalabilmek için yenilemelere başlamıştır. Profesyonel ekipleri ile hizmete devam etmektedir.

Çözüm Tesisat ve Altyapı Hizmetleri Bursa ve çevresinde yapı ve inşaat sektörü içerisinde bireysel, kurumsal firmalarının ve özel sektör işletmelerinin her türlü alt yapı, sıhhi tesisat tamir,bakım ve döşeme sorununa son teknoloji ekipmanlar ile müdahale ederek kırılıp dökülmeden, çabuk ve güvenli bir şekilde Çözüm Ortağı olarak hizmet vermektedir.

Tesisat Tamir Bakım Montaj, Projelendirme, Kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi bina ve inşaatların alt yapı tesisat sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz.
Sunmuş olduğumuz en cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Çözüm YAPI

Altyapı ve Sıhhi Tesisat Tamir,Bakım ve Döşeme Uygulamaları
Çözüm Altyapı
Tıkanıklık Açma Hizmetleri
Detaylı Bilgi
Çözüm Altyapı
Su Kaçağı Tespiti
Detaylı Bilgi
Çözüm Altyapı
Sıhhi Tesisat Hizmetleri
Detaylı Bilgi
Çözüm Altyapı
Yapı Tadilat Hizmetleri
Detaylı Bilgi