Kombi Petek Hizmetleri

Home \ Altyapı Hizmetleri \ Kombi Petek Hizmetleri

Çözüm Kombi Petek Temizleme, Bakım, Montaj Hizmetleri. Petek Kombinizi her zaman verimli hale getirmeyi umuyorsanız, kombi bakım hizmeti almanız şarttır.

Kombiler, sıcak su tedariki ve ev ısınmasında hayati bir hizmet vermektedir. Evin konfor seviyesine katkıda bulunurlar. Çoğu zaman, kombi arızalandığında tamirat yapılması gerekir.

Düzenli bakım hizmeti almak, bakım gerektirmeyen onarımların önlenmesine yardımcı olabilir. Bu, genel maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Kazaları önlemek ve ev güvenliğini artırmak için bakım yapılması tavsiye edilir. Bakım ayrıca kombinin verimliliğini artıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Petek Temizleme
Ev, iş yeri gibi mekanlarda kullanılan peteklerin içerisindeki su zamanla katran halini alır. Radyatörün özellikle alt kısmının ısı problemi en dibe çöken tortulardan kaynaklamaktadır.

Suyun hareket oranını etkisiz kılan bu durum ısı oranını olumsuz şekilde etkiler. Kullanım süresine bağlı olarak suyun yeterli derecede sıvı olmaması kireç, tortu, pislik ve kir oluşturur. Bu durum ise kombinin zorlanarak fazla doğal gaz faturasını da beraberinde getirir.

Zaman içinde de çamur ve balçık halini alır. Petek temizleme servisimiz hem standart petek sistemlerinde hemde yerden ısıtma sistemlerinde bu sorunları görmekte ve yoğunlukla karşılaşmaktayız.

Evde peteklerin aralarında oluşan toz yumakları ne kadar zararlı olduğunu biliyor musunuz? Kalorifer petek dış temizliği ile aynı zamanda ısınmada yaşanan problemleri en aza indirmekle kalmaz, çocuğunuz ve aileniz için azami düzeyde sağlıklı bir ortam temin etmiş olursunuz.

Petek dış temizliği yaparken kullandığımız özel buharlı basınç uygulayan makinelerimiz ile petek dış temizliği yapıyoruz.

Kışın sıcacık bir ortam yaratabilirsiniz. Düşünmediğiniz bir zamanda ısınma sorunu yaşamazsınız.

Öne Çıkan Hizmetler